K pravidelným bonusovým akciám patrí Šťastná streda. Tento bonus sa opakuje každú polovicu týždňa. Spočíva vo zdvojnásobeni výhry. Môžete tak v tento deň vyhrať až 100 EUR. Ďalší pravidelný bonus môžeme očakávať v piatok. Koncom pracovného týždňa hráčov určite poteší 100% 1xBet bonus na ich vklad do výšky 100 eur. Aby sme ho získali, je potrebné poslať na náš hráčsky účet peniaze počas priebehu akcie.

Bonus nám potom bude automaticky pripísaný. Využiť je ho potrebné počas 24 hodín vrátane stávok na live zápasy za rovnakých podmienok. Zaujímavou akciou je tiež bezpochyby stávka dňa. Je to bonus, ktorý prebieha každý deň. Na hlavnej strane webu si vyberáme vždy z niekoľkých tipov na zápasy a live stávok. Ak sa rozhodneme pre niektorý zo zvýhodnených zápasov a vsadíme na neho, tak v prípade nášho šťastie nám bude koeficient navýšený o 10 percent. Pri stávke dňa už nie sú žiadne ďalšie podmienky pre získanie výhry.

Pravidelne raz ročné máme príležitosť využiť bezplatné stávky. Tá sa nám ponúka v deň našich narodenín. Vtedy nám stávková spoločnosť 1xbet pošle promokód, ktorý môžeme využiť na naše stávky. Takto si môžeme staviť úplne zadarmo. Stávková spoločnosť 1xbet myslí na svojich hráčov aj počas význačných cirkevných sviatkov. Na Vianoce pre svojich zákazníkov pripravil túto zaujímavú akciu. Tí získavajú body za svoje vklady, za ktoré môžu vyberať vianočné darčeky v hodnote od 100 do 1500 amerických dolárov. Každý deň stávková spoločnosť 1xbet vyberá päticu hráčov, ktorá sa zúčastní turnaja, ktorý sa odohráva za stolom Golden Ball. Za každú úroveň sa hráčom pripíše bod a za vklad 20 EUR ďalších rovných päť.