Pre milovníkov hazardu je pripravený systém promoakcií. Spoločnosť 1xbet sa vskutku stará, aby jej hráči mali možnosti získať tiež niečo za ich aktivitu a vklady. Okrem už spomínaného uvítacieho bonusu sa ponúka účasť v exprese dňa, bonus za sériu neúspechov, k narodeninám, nákup kupónov, stávku vykonanú prostredníctvom telegramu a mnoho ďalších. K bonusovým hrám patrí pexeso, lotérie, truhla, trezor, koleso šťastia, denné lotérie. Všetky ponúkajú zaujímavé výhry a zbieranie bonusových bodov. Čím viac hráme, tým viac ich máme.

V piatok nám spoločnosť pripravila zvláštny bonus. V tento deň sa väčšina z nás teší na nadchádzajúce víkend. Hráči spoločnosti 1xbet majú však o dôvod viac. Za prevod na svoj hráčsky účet od sumy púheho 1 EUR môžu získať až stoeurový bonus. Tento bonus je určený pre všetkých hráčov bez ohľadu na to, z ktorej krajiny pochádzajú. Ďalšie zaujímavé prekvapenie na nás bude čakať v stredu. Vtedy môžeme získať až 100 eur v akcii Zvyšujeme na dvojnásobok. Pri výbere svojho expresu dňa, ktorý možno staviť na ľubovoľné stretnutia. Ak vyhrá, tak jeho koeficient bude predstavovať 10%. Vklady môžeme vykonávať len z vlastných prostriedkov. Nemožno teda posielať peniaze na hráčsky účet z bonusov. Telegram nám umožňuje si vymieňať informácie s ostatnými a takto znižovať rozdiely. Ďalšia akcia 1xbet bitka kupónov live spočíva v uskutočnení vkladu s navýšeným násobkom, ktorý dosahuje vyšky od 30 do 501. K tomu dochádza vždy prvý deň v mesiaci.

Fantasy futbal predstavuje pre hráča účasť v pravidelných turnajoch s možnou každodennou maximálnou výhrou čiastky 700 USD. Navyše sa nám tu ponúka jedinečná možnosť zahrať si priamo za náš obľúbený tím. Ponúka 1xbet je jedna z najväčších, ktorá sa na rozdiel od konkurencie vyznačuje širokým záberom. Na výber majú hráči nielen šport, ale staviť si môžu tiež na politiku alebo show business. A šport v spoločnosti 1xbet nie je len futbal, hokej, tenis alebo basketbal, ale nájdeme tu aj menej populárne druhy ako je napríklad golf, curling alebo cybersport.

Ponúka 1xbet ponúka svojim zákazníkom rôznorodý rozpis športových a nešportových zápasov s minimálnou maržou. Ak sa pozrieme na ponúkané stávky, je výber viac ako odpovedajúci. To nemá v súčasnosti väčšina európskych bookmakerov.

Ukazovateľ marže sa pohybuje od 1,76% v prípade populárnych zápasu po 4 – 5% u menej sledovaných stretnuti.

Kurzy u stávkovej spoločnosti 1xbet sú v rozmedzí 1,92 – 1,98, čo je tiež pre nás milé zistenie. Pracovať s nimi je ľahké pre hráčov kdekoľvek na svete. Na výber sú európske, anglické, americké, malajzijskej, indonézske a hongkongske. Prechod k zápasom prebieha cez horné menu alebo ikonu naspodku. Kvalitné rozpisy sú na top stretnutia aj juniorské zápasy a nižše ligy. Viac zde: e-winbet.com/hu/

Tipovať môžeme tiež na zápasy, ktorá ponúka len hŕstka bookmakerov. Môžeme tu využiť možnosť klasického bookmakera, zjednávať na burze stávok a futbalistov, špekulovať na fiktívnych zápasoch s pomocou stávkových konštruktérov alebo sa zamerať iba na favoritov a zápasy dňa. Tieto varianty sa nám presvieti pri kliknutí na záložku kurzy. Za zmienku tiež stojí veľké množstvo vyhľadávacích filtrov potrebných pre zadanie konkrétnej stávky. Kurzy 1xbet sú lákavé. Marža dosahuje 2,5 – 5%, čo predstavuje nadpriemer. Výhodné kotácie bookmaker dáva na jednotlivé zápasy predných európskych futbalových líg, ale aj na basketbal a tenis.