Pri jackpote je nutné starostlivo sledovať individuálne podmienky ponuky, ktorá je obmieňaná každý deň. Pri stávkovaní sa musíme riadiť nastavenými pravidlami. Na základe údajov z časovača vieme, koľko času nám ešte zostáva do skončenia úlohy. V 0:00 MSK sa vždy soustí nová úloha a výhercovi sa pripíše vyhraná finančná čiastka. Jej výška je uvedená na internetových stránkach. O mene výherca sa dozvieme podľa čísla tiketu, ktorý je dostupný u aktuálnej aj predošlej hry. Okrem jackpotu môžu hráči využiť aj ďalšie bonusy, ktoré sú smerované na nového ale aj existujúceho hráča. Stávková spoločnosť 1xbet je naozaj štedrá ku každému.

1xbet ponúka stálé bonusy, ale svojich hráčov prekvapí vždy nejakú z mimoriadnych lákavým akcií. K zaujímavým, patrí napríklad 1xRace, kde za vklady získame zaujímavé promokódy. Tie sa pripisujú každých 5 – 30 dní. V prípade niekoľkých po sebe idúcich neúspechov môžeme využiť odmenu za nevydarene stavky bez ohľadu na to, že sme nič nevyhrali. Jej výška môže byť v rozmedzí 2 – 100 USD, 5 – 250 USD alebo 10 – 500 USD. Čím viac máme stávok, tým sa nám zvyšuje rating. To nám prináša opäť ďalšie výhody. Stávkovanie si môžeme tiež poistiť. Časť vkladu je poistiteľné proti prehre. Cena tejto služby závisí od koeficientu – kurzu daného stretnutia.

Hráči ocenia aj možnosť live stávkovania. Nájsť dostatok dostupných prenosov je veľmi jednoduché. Hlavné menu sa skladá zo športov, live, promo, slotov, live kasína, hier, 1xgames, virtuálných športov a televíznych hier a rubriky ďalšie, vo ktorej nájdeme množstvo ďalšej zábavy ako napríklad lotérie, burzu kryptomen, výsledky zápasov, odkazy na sociálne siete, poker, finančné stávky a štatistiky. Filtry záložiek nájdeme na viditeľnom mieste (ikona zubatého kola v pravom hornom rohu) a vyzná sa v tom aj malé dieťa. Okrem toho má každá záložka prehľadné menu. Každý z hráčov má vlastný účet, kde si vkladá peniaze. Okrem toho môže využívať bonusový účet, ktorý si otvára po svojej účasti v rôznych akciách a bonusových hrách 1xgames. Hráčovi navyše pribúda interná valuta formou bodov. Okrem toho môže využiť ešte promokód. Je tu tiež možnosť otvorenia demo účtu. Tipujúci tak môže skúsiť stávkovať virtuálne peniaze, ktoré dostane od bookmakera. Na stránkach sa dozvieme pravidlá. Predovšetkým si dobre prečítame všeobecné podmienky a základné pravidlá príjmovania stávok. Ak prejdeme priamo na pravidlá, dozvieme sa všetky povinnosti a pravidlá uzatvorenia stávky so stávkovou spoločnosťou 1xbet.