1xbet nie je iba tuctovou stávkovou spoločnosťou. Okrem zaujímavých bonusov nám môže ponúknu tiež veľký počet zápasov prakticky vo všetkých druhoch športu. Staviť si tak môžeme nielen na prémiové zápasy populárnych športov, ale šancu na dosiahnutie zaujímavých čiastok máme tiež u druhých a tretích líg sportov ako je curling a pod.

Zaujímavé možnosti ponúka aj kasíno. Tam je k dispozícii niekoľko zaujímavých akcií. Jednou z nich je telegram, čo predstavuje možnosť spojenia s kamarátmi a znižovanie rozdielu. U kasína sa možno tiež zapojiť do bitky kupónov live. Pri nej možno vykonať vklad, ktorý sa nám zvýši a obdržať bonus. Táto akcia na nás čaká vždy prvý deň v mesiaci.

Zahrať si môžeme skúsiť pri virtuálnych stávkach. Spoločnosť 1xbet ( ako 22Bet ) má prepracovaný zákaznícky servis. Z ich internetových stránok je možné využiť live chat, ktorý pracuje 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Využiť môžeme tiež vysoko funkčnú mobilnú aplikáciu určenú pre operačné systémy Andoid a IOS. Hráči môžu prechádzať jednotlivé položky na mobilnom telefóne alebo tabletu veľmi rýchlo, pre ich prehľadnosť a výstižnosť. Spoločnosť 1xbet ( ako Unibet na Slovensku ) veľmi dbá o bezpečnosť stávok. Tú zabezpečuje systém dvojitého overovania založeného v potvrdení na mobilnóm telefóne. Bezpečie je dané zašifrovaním dát prostredníctvom SSL protokolu. To činí stávkovú spoločnosť 1xbet jednou z najbezpečnejších na celom svete. Tiež registrácia je veľmi jednoduchá.

K nej môžeme použiť aj mobilný telefón alebo sociálnu sieť. Plná registrácia však prebieha elektronickou poštou poskytnutím osobných údajov. Po ich vyplnení hráč dostáva mailom správu s odkazom na potvrdenie registrácie. Po ukončení procesu sa hráči pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla dostanú na hráčsky účet. V prípade akýchkoľvek problémov sa môžeme spojiť so zákazníckou podporou, kde nám poradia ako sa zaregistrovať. Potom už stačí len poslať peniaze na účet. To možno vykonať platobnou kartou alebo využiť niektorú z platobných metód napr. Skrill.