Uvítací bonus 1xbet pre všetkých nových hráčov

1xbet first bonus

Ihneď po registrácii získa každý z nových hráčov uvítací bonus. Spoločnosť 1xbet tak neodmeňuje iba stálych zákazníkov, ale váži si rovnako nových zákazníkov, ktorých štedro odmeňuje.

Prvý bonus získame ešte pred prvým vkladom ihneď po vyplnení registračných údajov. Je to dôkaz toho, že si stávková spoločnosť 1xbet ( ako Bet365 ) skutočné cení nových zákazníkov. Je to darček, že ste prišli k nim. K získaniu vkladového bonusu je potrebné sa zaregistrovať a vložiť prvý vklad najmenej 10 EUR. Následné je nám pripísaná prémia, ktorá môže byť až 100 eur. Suma môže byť pripísaná len vtedy, keď máme úplne vyplnený profil na portále 1xbet. Pripísanú sumu je nutné pretočiť najmenej päťkrát v akumulovaných stávkach. Tie by mali obsahovať najmenej tri udalosti pri kurze 1.4 alebo vyššie. Za pretočené sa považujú stávky, ktoré sú spracované. Ak nesplníme tieto podmienky, nemôžeme túto sumu vybrať.

Bonusy a výhry teda budú považované za neplatné. Tento počiatočný 1xbet bonus nemožno využívať v kombinácii s ostatnými promoakciami. Platí tiež obmedzenie jeden bonus na hráča. Obídenie tohto pravidla má za následok tvrdý postih. Ten vo výnimočných prípadoch vedie až ku zmazaniu hráčskeho účtu a strate finančného zostatku. Pokiaľ o tento vstupný bonus nemáme záujem, môžeme sa ho vopred zriecť. Ale prečo by sme sme sa zriekali zaujímavéj finančnéj sumy? Radšej prejdime k registrácii, ktorá je veľmi jednoduchá. Tu môžeme vykonať na internetových stránkach stávkovej spoločnosti 1xbet, pomocou aplikácie v mobilnom telefóne, elektronickou poštou alebo synchronizáciou zo stránkou na sociálnych sieťach. Potrebujeme len uviesť naše údaje, krajinu, valutu nášho účtu a potom už nezostáva nič viac než potvrdiť súhlas s obchodnými podmienkami. Vklady do 1xbet môžeme urobiť prostredníctvom väčšiny bežných spôsobov – bankový prevod, platobná karta, zmenárne elektronických mien či priamo na pobočke. K vkladom možno použiť aj mobilné aplikácie 1xwin app a 1xbrowser app.

Viac zde: 1xbet Magyar bónusz