Cooper Kupp zvíťazil v Cincinnati Bengals v ľahkej výhre tímu Los Angeles Rams

Hlasateľ položil otázku, keď sa NFL vrátila do svojho duchovného domova vo Veľkej Británii a Wembley zahučal späť. Čí dom? Baranov dom. A Cooper Kupp platí účty. 220 yardov prijímača, ktoré boli zakončené dotykom, roztrhali Bengals a dali LA ľahké víťazstvo 24: 10.

Hlavný tréner baranov, Sean McVay, mal plán. Získajte loptu do rúk Kuppa. Fungovalo to od začiatku a McVay bol potešený dominantným výkonom svojho tímu pred 83 720 silnými davmi. Povedal: „Myslím si, že sme odviedli dobrú prácu, keď sme reagovali na 22 Bet nepriaznivé situácie. Bolo to náročné, ale naši hráči to zvládli dobre. Títo chlapci odviedli vynikajúcu prácu a pre Coopera získali 220, čo poviete. Hra World Series 5: Houston Astros – Washington Nationals – naživo!Čítajte viac

„Pokračuje v hre po hre a vy vidíte iba schopnosť vytvárať po chybe. Mal obrovské tretie konverzie smerom dole. “

Varovné signály tu boli a Robert Woods sa chytil aj na úvodnej jazde, obaja muži dokorán a ľahko ich našiel rozohrávač Jared Goff, keď LA križovala upfield. Spoľahlivá topánka Grega Zuerleina nazbierala tri body.

Zadák Bengals Andy Dalton reagoval na ich premiestňovanie s podobnou ľahkosťou, ale v pohodlnom rozmedzí skóre ich chybný štart Trey Hopkins posunul dozadu a Cincinnati sa usadil pre trikrát s Randyho Bullock chip shot.

Goffova ruka sa zaostrila a zostala horúca od nich. Bol bezchybný, deň zakončil 372 yardmi, dvoma dorážkami a žiadnymi zásahmi.Bengálčania zostali prenasledovať tiene, zatiaľ čo Kupp odfrčal preč po vzájomných recepciách pri ich ďalšom vlastníctve. Útočné čiary LA boli rovnako nepoškvrnené ako ich okoloidúci a umožnili Goffovi nájsť kohokoľvek, koho potešil, celú noc. Josh Reynolds, ktorý nastúpil s Brandinom Cooksom, ktorý opustil hru s otrasom mozgu, bol jeho ďalším mužom s ľahkým skóre 31 yardov.

McVayova obrana bola pod kontrolou, až na jednu chybnú sekvenciu, keď Bengals prelomili beh tandem Giovani Bernard a Joe Mixon. Bernard oslnil 25-metrovým šprintom, ktorý sekal zľava doprava, obrancovia sa zmocňovali riedkeho vzduchu. Dalton nemohol 22Bet uveriť svojmu šťastiu na gólovej čiare, keď skenoval a zistil, že Mixon osamote kreslí úroveň 10 kusov. Už by sa to nestalo. Bengálcom zúfalo chýba atletika zraneného AJ Greena pri prijímači.To, čo sa javilo ako nekonečné zlyhanie v druhej polovici jazdy, sa mohlo skončiť úspechmi, keby bol zapojený.

Obrana Cincinnati je rovnako sužovaná zranením a bola najhoršou priemernou úrovňou NFL, ktorá pripustila vstup do hry. Od zlého sna prešli k plnohodnotnému nočnému teroru pár sekúnd po tom, čo sa opäť vydali na ihrisko. Rovnaký je aj McVayov plán. Prihlaste to Kuppovi, ale tentokrát s twistom. Goff odovzdal loptu Woodsovi, ktorý ju dopravil späť na Goffa, rozohrávač potom našiel Kuppa. Masterclass McVay a úplne bambusový dvojitý spätný chod, ktorý umožnil Kuppovi zvoliť smer priamo s BW Webbom po ruke, aby ho zrazil. Namiesto toho sa Webb pošmykol. Kupp zamával na rozlúčku a uháňal za 65-yardovou šestkou.Zuerlein konvertoval na 17-10.

Pri hre určujúcej hru Kupp povedal: „Nikdy nevieš, kedy sa bude volať. Pracovali sme na tom už nejaký čas a naskytol sa nám zaujímavý pohľad z obrany. Poprava v podobe toho, že Jared umiestnil loptu tam, kam urobil…máte ľudí, ktorí môžu popraviť, dobré veci sa stávajú. “

Hra zapuzdrila hrozivú sezónu Cincinnati druhým vrecom dňa dňa prípadná päťka pre rozohrávača – rozdáva ju Dante Fowler -, ale darčekom je nedostatok ochrany Daltona, ktorý na konci polčasu spôsobí urážku.

Zdá sa, že plán sa zúfalo rozplýval.Cincinnati najal Zac Taylora, ktorý ich bude viesť, pretože bol v minulej sezóne McVayovým asistentom, mladým trénerom z tímu, ktorý sa zúčastnil Super Bowlu s priestupkom, ktorý v roku 2018 dominoval rovnako ako tu. Útok vstúpil do hry ako pohodlne jeden z najhorších napriek Taylorovým povereniam. Iskra, ktorá mohla ukázať istý prísľub, mohol byť v Londýne, aj keď sa ôsma prehra vždy javila ako nevyhnutná. Nemalo to byť.

Taylor po prehre povedal: „Ďalšia tvrdá. Mám pocit, že som v tomto okamihu prekonaný rekord. Je to frustrujúce z priebehu sezóny. Nenechá ma to odradiť a mám pocit, že napredujeme. V druhej polovici sezóny si môžeme účtovať poplatok. “

Kupp a Goff sa rozbehli po druhej polovici a okamžite znova kombinovali na 40 yardov.Jeho magnetické ruky nikdy nevyzerali ako zlyhanie napriek tomu, že boli obklopené obrancami. Todd Gurley zaburácal do koncovej zóny z troch yardov a LA bola mimo dohľadu v čase 24:10.

Jednoduché zápasy umožnili baranom odraziť sa späť na päť výhier a tri prehry po tom, čo sa vzdali série troch zahájiť sezónu. Ak McVay dokáže udržať Kuppa a Goffa výbušnou prácou, potom play-off určite ešte raz vyzve. Ale funkčná opozícia tiež.